USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Vidro Saire Saire Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa De Vidro Saire Villa

ex. Casa De Vidro Sairé

Vroegtijdige boeking
2026-07-04
2026-07-05

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

32

Casa De Vidro Saire Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Sportactiviteiten

Visserij

 Kindvriendelijk

Kinderspeelruimte

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Casa De Vidro Saire Villa Recife van 180 m² is geschikt voor 14 gasten en biedt vissen om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren.

Deze 4-slaapkamer villa biedt uitzicht op de berg en beschikt over een terras. Dit vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

De gesitueerde in Recife Casa De Vidro Saire Villa is voorzien van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een broodrooster in een ingerichte keuken.

  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Guararapes
    104 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Beveiliging

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Zonneterras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Visserij

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • Kinderspeelruimte

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 17:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa De Vidro Saire Villa?

    Gasten van Casa De Vidro Saire Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen.
  • Hoeveel kost het om Casa De Vidro Saire Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Casa De Vidro Saire Villa is $136. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Is er een keuken in Casa De Vidro Saire Villa?

    Casa De Vidro Saire Villa beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een broodrooster.
  • Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in dit vakantiehuis verblijven.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-04
2026-07-05

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa De Vidro Saire Villa, Brazilië

Sitio Moreno, 650,, Sairé, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved